Çocukluğum...

 Ah benim çocukluğum ne de güzel sakindi her şey. Yaşamak öyle heyecanlıydı ki. Dostluklar,sevgiler ne kadar da saf ve güzeldi. Yaşamdan aynı tadları alamıyoruz şimdilerde. Güneş o zamanlarda ki gibi umutla doğmuyor. Çiçekler eskisi gibi güzel kokmuyor. Şarkıların bile bir anlamı yok artık. İnsan bazen kaybolduğu zamanları özlüyor. Kendi içinde kaybolduğu zamanları... Keşke bazı küçük anlarda kalabilseydik. Mutlu, sorunsuz, samimi insanların olduğu zamanlarda. İnsanlar da çok farklı artık. Büyüdükçe her gün başka yüzleriyle tanışıyorsun. Her gün başka hayal kırıklıkları... Çok yorucu. Yaşam sadeliğini kaybetti. Eski dostlar ile aynı masada,her şeyin aynı olduğu zamanlara döndüğünde bunu daha iyi anlıyorsun. 

Esra Tengilim Yorumlar

 1. büyümemek lazııım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet deep büyüyünce canımız çok acıyor...

   Sil
 2. Achima Abelard23 Nisan 2023 18:54

  Na tomto blogu máte skvělý článek a já chci poděkovat panu Pedrovi, úvěrovému úředníkovi, který mi poskytl půjčku ve výši 600 000. Pounds poté, co jsem mu vysvětlil celý můj projekt prostřednictvím jeho soukromého e-mailu na pedroloanss@gmail.com, pak jsme mluvili o sazbě a podmínkách prostřednictvím e-mailu, protože já žiji v Aucklandu a on žije ve Spojeném království, takže po celém procesu mi bylo vyhověno půjčka s flexibilním splácením půjčky.
  Právě teď jsem tak vděčný a doporučím každému, kdo má obchodní projekt nebo potřebuje finanční službu, aby kontaktoval pana Pedra na jeho soukromý e-mail.

  Ještě jednou děkuji.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kendinden başka...

Vazgeçişler...

Seni Parmak Uçlarıma Hapsettim #Kelime Oyunu 10